חיפוש

יריד ד' מינים

- שו"ת –

מה היתרונות המרכזיים לי כשליח מיריד ארבעת המינים?

* סיוע לקיום בקשת הרבי שכל יהודי יברך על ד' מינים
* עלות נמוכה, ואפשרות להכנסה לבית חב"ד

* ארגון יעיל, המאפשר התאמה מירבית לצרכי השליח ואספקה קלה נוחה.
* לולב והדסים מהודרים עבור השליח באופן אישי.

פרטו לי יותר על המחיר...

ריכוז הכוח הקבוצתי החזק של השלוחים מאפשר לנו להזמין מהספקים הגדולים בארץ לד' מינים, מה שמאפשר הוזלה משמעותית לכל שליח.

מה עוד בית חב"ד מרוויח?

מלבד העלות הנמוכה עבור הסטים שאתה משתמש עבור מבצעים וחלוקה למקורבים, בתי חב"ד רבים מוכרים ד' מינים. העלות הנמוכה מאפשרת מקור הכנסה נוסף לבית חב"ד.

תעשו לי סדר, מה אני מקבל ביריד?

אכן אחת המטרות שלנו זה לעשות סדר לשליח שיבין מה בדיוק הוא מקבל. השליח מקבל ביריד את התמורה הטובה ביותר עבור ארבעת המינים, ללא צורך להתמקח ולבקש טובות והנחות משום סוחר.

לשם כך קבענו כמה רמות הידור ומחיר:

כשר לברכה | כשר לכתחילה | מהודר א' מהודר א'א'

כל הסטים מגיעים עם נרתיק פלסטיק איכותי.
הפירוט המדויק, מה כולל כל סט מופיע באתר ההזמנות.
מלבד זאת אפשר להשיג גם הדסים בבודדים.

זה עבור המקורבים, מה איתי?

עבורך אתה יכול להזמין לולב טירת צבי דרי עם קורה בסבסוד מיוחד! 

ומארזי הדסים מהודרים 

הזמנתי. איך אני מקבל?

חלק מהיעדים שהצבנו לעצמנו, זה להפוך את תהליך האספקה לקל ונעים תוך שמירה על כשרות ואיכות המוצרים לאורך כל הדרך
לכן פיתחנו השנה ארגזים מיוחדים השומרים על איכות המוצר גם בעת המשלוח
כל הפריטים מגיעים ארוזים וחתומים עם הכשרים מוכרים.


חדש השנה אריזה ייחודית לשמירה על הכשרות:
1. כל 8 יחידות לולבים מגיעים ארוזים בארגז ייעודי ובאמבטיית פלסטיק - לשמירה על הכשרות ולאחסון יעיל.
2. כל 8 אתרוגים מגיעים בארגז ייעודי ובקופסאות עם ספוג מלא - לשמירה על הכשרות ולאחסון יעיל.
3. כל 8 חבילות הדסים (3 הדסים בחבילה) מגיעים ארוזים בשקית גדולה.
4. לכל סט מצורף נרתיק איכותי 

מיין לפי
הצג בעמוד

8 סטים כשר לברכה

Y4S09
8 יח` - סט ד' מינים - למבצעים - כשר לברכה. כל סט כולל: 1: אתרוג מפרדסי לוריא 'כשר לברכה' ממוין ארוז בקופסא סגורה (עם ספוג מלא) בהכשר הרב מאיר אשכנזי - מד"א כפ"ח 2: לולב 'כשר לברכה' ארוז בפלסטיק בכשרות הרב יעקב יצחק קליין. 3: חבילת 3 יח' הדסים 'כשר לברכה' בהכשר הרב אליעזר שמחה וייס 4: נרתיק ללולב אורך 1.2 מטר הסטים מגיעים לא אגודים וללא טבעות לאיגוד - ניתן להזמין טבעות או קויישלך בנפרד מופיע כמוצר נפרד חדש השנה: 1. כל 8 יחידות לולבים מגיעים ארוזים בארגז ייעודי כולל הנרתיקים - לשמירה על הכשרות ולאחסון יעיל. 2. כל 8 אתרוגים מגיעים בארגז ייעודי - לשמירה על הכשרות ולאחסון יעיל. 3. כל 8 חבילות הדסים (3 הדסים בחבילה) מגיעים ארוזים בשקית גדולה.
205.00 €

8 סטים כשר לכתחילה

Y4S10
8 יח` - סט ד' מינים - כשר לכתחילה. כל סט כולל: 1: אתרוג מפרדסי לוריא 'כשר לכתחילה' ממוין ארוז בקופסא סגורה (עם ספוג מלא) בהכשר הרב מאיר אשכנזי - מד"א כפ"ח 2: לולב 'כשר לברכה' ארוז בפלסטיק בכשרות הרב יעקב יצחק קליין. 3: חבילת 3 יח' הדסים 'כשר לכתחילה' בהכשר הרב אליעזר שמחה וייס 4: נרתיק ללולב אורך 1.2 מטר הסטים מגיעים לא אגודים וללא טבעות לאיגוד - ניתן להזמין טבעות או קויישלך בנפרד מופיע כמוצר נפרד חדש השנה: 1. כל 8 יחידות לולבים מגיעים ארוזים בארגז ייעודי כולל הנרתיקים - לשמירה על הכשרות ולאחסון יעיל. 2. כל 8 אתרוגים מגיעים בארגז ייעודי - לשמירה על הכשרות ולאחסון יעיל. 3. כל 8 חבילות הדסים (3 הדסים בחבילה) מגיעים ארוזים בשקית גדולה.
256.00 €

8 סטים מהודר א

Y4S11
8 יח' - סט ד` מינים - מהודר א'. הסט כולל: 1: אתרוג לוריא 'מהודר א', ממוין ארוז בקופסא סגורה (עם ספוג מלא) בהכשר הרב מאיר אשכנזי - מד"א כפ"ח 2: לולב 'דרי קורה- טירת צבי' ארוז באמבטיית פלסטיק מטעי טירת צבי בכשרות בד"ץ העדה החרדית - ירושלים 3: חבילת 3 יח' הדסים 'א' באמבטיית פלסטיק בהכשר הרב בראנדסופר 4: נרתיק איכותי ללולב אורך 1.2 מטר הסטים מגיעים לא אגודים וללא טבעות לאיגוד - ניתן להזמין טבעות או קויישלך בנפרד מופיע כמוצר נפרד חדש השנה: 1. כל 8 יחידות לולבים מגיעים ארוזים בארגז ייעודי - לשמירה על הכשרות ולאחסון יעיל. 2. כל 8 אתרוגים מגיעים בארגז ייעודי - לשמירה על הכשרות ולאחסון יעיל. 3. כל 8 חבילות הדסים (3 הדסים בחבילה) מגיעים ארוזים בשקית גדולה.
340.00 €

8 סטים מהודר אא

Y4S15
8 יח' - סט ד` מינים - מהודר א' א'. הסט כולל: 1: אתרוג לוריא 'מהודר א' א', ממוין ארוז בקופסא סגורה (עם ספוג מלא) בהכשר הרב מאיר אשכנזי - מד"א כפ"ח 2: לולב 'דרי קורה- טירת צבי' ארוז באמבטיית פלסטיק מטעי טירת צבי בכשרות בד"ץ העדה החרדית - ירושלים 3: חבילת 3 יח' הדסים א'א' באמבטיית פלסטיק בהכשר הרב בראנדסופר 4: נרתיק איכותי ללולב אורך 1.2 מטר הסטים מגיעים לא אגודים וללא טבעות לאיגוד - ניתן להזמין טבעות או קויישלך בנפרד מופיע כמוצר נפרד חדש השנה: 1. כל 8 יחידות לולבים מגיעים ארוזים בארגז ייעודי - לשמירה על הכשרות ולאחסון יעיל. 2. כל 8 אתרוגים מגיעים בארגז ייעודי - לשמירה על הכשרות ולאחסון יעיל. 3. כל 8 חבילות הדסים (3 הדסים בחבילה) מגיעים ארוזים בשקית גדולה.
647.00 €

לולב מהודר אא לשליח

Y4L01
לולב 'דרי קורה- טירת צבי' מהודר א' ארוז באמבטיית פלסטיק מטעי טירת צבי בכשרות בד"ץ העדה החרדית - ירושלים מיועד לשליח
30.00 €

8 סטים הדסים לשליח מהודר אא

Y4A05
95.00 €

8 סטים הדסים לשליח הרב ברנדסופר

Y4A04
8 יח` חבילות - הדסים מהודר א - הרב בראנדסופר בכל חבילה 3 הדסים ' מהודר א' ארוז באמבטיית פלסטיק בהכשר הרב בראנדסופר.
67.00 €

8 יחידות קוישיקלאך

Y4A06
קויישלך לאיגוד סט ד' מינים
15.00 €

עמדת תפילין החדשה - הזמנה מוקדמת

עמדת התפילין החדשה בעיצוב אומנותי של תפילין, להצבה בעסקים, ובמקומות ציבוריים. מתאימה גם להנחת תפילין באופן עצמאי, וגם כדוכן תפילין מאויש. יש בה כל מה שצריך: תא אחסון פנימי - עם מנעול, מקום להנחת התפילין, קופת צדקה מובנית . היא עומדת על רגליים, וניתנת גם להנחה על שולחן. מידות: רגליים: 1 מטר קופסא: 28*42
285.00 €
סינונים
מיין לפי
display